احراز هویت دیجیتال غیر حضوری سجام با همکاری یوآیدی، کارگزاری بهپرور و آپ

logos
احزار هویت سجام

نحوه احراز هویت دیجیتال غیر حضوری با یوآیدی در اپلیکیشن آپ

اگر در سجام ثبت نام نکرده‌اید ابتدا در اپلیکیشن آپ در قسمت "سجام و احراز هویت" و در بخش "ثبت نام و استعلام سجام" در سجام ثبت نام کنید و کد پیگیری دریافت کنید. اگر قبلا در سجام ثبت نام و کد پیگیری دریافت کرده‌اید و احراز هویت نشده‌اید در قسمت "سجام و احراز هویت" اپلیکیشن آپ، وارد بخش "احراز هویت الکترونیکی" شوید و در قسمت‌های مربوطه کد ملی، سریال پشت کارت ملی (اگر به جای کارت ملی هوشمند، برگه موقت دارید کد رهگیری روی برگه) و کد پیگیری دریافتی از سجام را وارد کنید و وارد فرآیند احراز هویت یوآیدی شوید. در این فرآیند این مراحل را طی کنید؛ 1) از امضای خود عکس بگیرید و ارسال کنید، 2) از خود ویدیوی سلفی 15 ثانیه‌ای ضبط کنید و دکمه ارسال را بزنید و منتظر اتمام پردازش ویدیو بمانید. 3) بعد از تایید ویدیوی سلفی، دکمه تطابق چهره را لمس کنید. شما احراز هویت شدید! فیلم کامل فرآیند احراز هویت را در ویدیوی مقابل مشاهده کنید.

اطلاعات بیشتر

معرفی تیم یوآیدی

ما در استارتاپ یوآیدی یک تیم کوچک و پرانرژی هستیم. یوآیدی به وجود آمده تا با ارائه راهکار احراز هویت دیجیتال غیر حضوری، تمامی فرآیندهای احراز هویت را که نیاز به حضور فیزیکی دارند حذف کند. راهکار یوآیدی با استفاده از هوش مصنوعی سبب شده تا بدون نیاز به حضور فیزیکی برای دریافت کد بورسی اقدام کنید. در ویدیوی مقابل با تیم یوآیدی و موفقیت‌های آن از نزدیک آشنا شوید.

اطلاعات بیشتر

مزیت استفاده از ویدئو سلفی در احراز هویت دیجیتال غیر حضوری

استفاده از ویدئوی سلفی علاوه بر اینکه فرآیند احراز هویت را تسهیل می کند امنیت و دقت بالاتری نیز دارد. ویدیوی زنده کاربر به منزله همان حضور فیزیکی افراد خواهد بود که با استفاده از الگوریتم های پیچیده هوش مصنوعی زنده بودن ویدئو سلفی تأیید یا رد می شود.

Icon-1

حذف مراجعه حضوری و دسترسی راحت برای کاربران

Icon-1

افزایش سرعت خدمات دهی به طیف وسیعی از مردم

Icon-1

افزایش دقت
بالای 95 درصد

Icon-1

بهبود دسترس پذیری
برای همگان

چگونه ویدئو سلفی بگیریم؟

امنیت اطلاعات

اطلاعات هویتی افراد توسط پروتکل امن AES – 256bit رمزنگاری و در سرورهای دولتی ذخیره می گردد.

اطلاعات بیشتر
security