وب سرویس‌های (API) احراز هویت یوآیدی

یوآیدی اولین ارائه‌دهنده سرویس‌های احراز هویت بایومتریک در کشور، برای سهولت دسترسی و استفاده از احراز هویت دیجیتال وب سرویس‌های زیر را توسعه داده است. با وب سرویس‌های کسب و کارها می‌توانند کاربران خود را با بالاترین دقت و درجه اطمینان احراز هویت کنند.

شما می‌توانید توضیحات فنی هر وب سرویس را در صفحه “مستندات فنی” مربوط به سرویس مطالعه بفرمایید. برای استفاده از وب سرویس کافیست به صفحه “درخواست جلسه مشاوره” مراجعه کرده و اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

وب سرویس احراز هویت تصویری با ویدیوی سلفی

وب سرویس احراز هویت تصویری یوآیدی با دریافت کدملی، سریال پشت کارت ملی و ویدیوی سلفی کاربر، زنده بودن تصویر (Liveness Detection) و تطابق چهره زنده و چهره ثبت شده در ثبت احوال کاربر را بررسی می‌کند.

وب سرویس شاهکار ( وب سرویس تطبیق کد ملی با شماره موبایل )

وب سرویس شاهکار از وب سرویس‌های پر مصرف تجارت الکترونیک می‌باشد که کسب وکارها در اولین مرحله از احراز هویت کاربران خود، از این وب سرویس استفاده می‌کنند. این وب سرویس با دریافت کد ملی و شماره موبایل کاربر، مالکیت سیم‌کارت را بررسی می‌کند.

وب سرویس استعلام اطلاعات هویتی ( وب سرویس ثبت احوال)

استعلام اطلاعات هویتی کاربران، یکی از ضروری‌ترین مراحل احراز هویت کاربران توسط کسب و کارها می‌باشد. کسب و کارها با استفاده از  API ثبت احوال ، می‌توانند با دریافت کد ملی و تاریخ تولد کاربران، اطلاعات هویتی مانند نام و نام خانوادگی، نام پدر و سایر اطلاعات هویتی کاربران را نمایش دهند.

وب سرویس استعلام صاحب حساب با شماره شبا ( وب سرویس استعلام شبا )

به منظور احراز اطلاعات مالی کاربران، وب سرویس استعلام صاحب حساب با شماره شبا، استفاده می شود. وب سرویس استعلام شبا ، با دریافت شماره شبا، نام و نام خانوادگی صاحب حساب، شماره حساب، وضعیت حساب و کد ملی صاحب حساب و نوع مشتری را بر می گرداند.

وب سرویس استعلام آدرس محل سکونت با کد پستی

وب سرویس استعلام آدرس ، برای احراز محل سکونت کاربران با کد پستی استفاده می شود. این وب سرویس با دریافت کد پستی کاربر، جزئیات محل سکونت ایشان را بر می گرداند.

مشاوره رایگان